top of page
IMG_0942.JPG

Sveiki!

"Tadaima" - japoniškai "Aš grįžau!" arba "Aš namie!"

Ši frazė Japonijoje yra naudojama kiekvieną dieną. Visur. Visoje šalyje. Neretai net ir grįžus ne tik į namus, bet ir į ofisą, ypač jei žmogus myli savo darbą. 

Tadaima interjerai tikslas yra sukurti biurų bei kitų verslo erdvių interjerus, į kuriuos žmonės grįžę visada norės garsiai pasidžiaugti. 

  • Instagram
  • Facebook

Apie mus

Mūsų pagrindinė kompetencija - kruopščiai formuoti dinamiškas darbo ir verslo erdves, kurios autentiškai išreiškia kiekvieno kliento tapatybę. Specializuojamės verslui skirtų sprendimų srityje (B2B solutions) ir interjero dizaine diegiame naujovių ir funkcionalumo sintezę.

Tadaima interjero studijos įkūrėja Eglė Kairelė 14 metų gyveno Jungtinėje Karalystėje bei Japonijoje ir jau virš 10 metų dirba su biurų, verslo erdvių ir investicinių projektų interjerų dizainais bei įgyvendinimo priežiūra. Ji yra sėkmingai įgyvendinusi projektus Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose ir Japonijoje. Eglė yra įgijusi interjero dizaino bakalauro laipsnį Birmingemo miesto universitete Jungtinėje Karalystėje. Ši turtinga patirtis lemia mūsų įsipareigojimą siekti meistriškumo.

Tadaima interjero studijoje suprantame, kad darbo vieta yra daugiau nei fizinė vieta - tai strateginis turtas bei investicija. Mes siekiame kartu su klientai suformuluoti darbo vietos strategijas, kurios atitiktų klientų tikslus. Nesvarbu, ar pirmenybė teikiama tvarumui, produktyvumui, ar darbuotojų gerovei, mūsų dizaineriai meistriškai įtraukia šiuos aspektus į kiekvieno projekto struktūrą - nuo erdvės planavimo ir spalvų schemų iki apšvietimo ir tekstūrų. Rezultatas - įkvepianti ir klestinti aplinka, atspindinti jūsų verslo viziją.

Bendradarbiaukite su mumis ir iš naujo apibrėžkite savo darbo erdvę, kurioje estetika dera su funkcionalumu.

Mūsų dizainerių patirtis su interjero projektais įvairiuose sektoriuose

Inžinerijos ir gamybos įmonių interjero dizainas
Viešojo sektoriaus įmonių biurų dizainas
Advokatų kontorų interjero dizainas
Kasdienių produktų gamybos įmonių interjero dizainas
Nekilnojamojo turto vystytojai
IT ir technologijų biurų interjero dizainas
Draudimo bendrovių būstinių interjero dizainas
Marketingo ir medijos kūrybinių erdvių interjero dizianas
Finansinių ir profesionalių paslaugų biurų interjeras
Startuolių interjero dizainas
bottom of page