top of page

Paslaugos

Jūsų komanda auga ir reikia naujo ofiso?

Svajojate įsikurti jaukius ir patogius namus, bet nežinote nuo ko pradėti?

Svarstote pirkti būstą, bet nežinote, ar Jums patinkantis variantas patenkins Jūsų lūkesčius?

Mūsų siūlomos paslaugos

01

Erdvių planavimas

Planuojame biurų, įvairias komercines bei gyvenamąsias erdves. Taip pat galime parengti erdvių potencialius ar spekuliatyvius išplanavimus pagal Jūsų poreikius, kuris padėtų Jums priimti sprendimus renkantis naują ofisą ar būstą. Visą laiką siekiame pateikti daugiau nei vieną variantą, kad galėtumėte priimti apgalvotą sprendimą

03

3D vizualizacijos

Rengiame erdvių kompiuterines foto-realistines 3D vizualizacijas (ang. „3D renders“). 3D vizualizacijos padeda geriau suprasti erdvės išdėstymą, skalę, jausmą bei kaip visi dizaino elementai susijungia į visumą. Dirbame tik su pilnai licencijuota programine įranga. 

05

Baldų ir apdailos medžiagų parinkimas

Parenkame sienų ir grindų medžiagas, baldus ir jų audinius bei spalvas, apšvietimo ir kitus dekoro elementus. Sudarome sąrašus su kainomis bei nuorodomis, kur galite įsigyti. 

07

Įgyvendinimo priežiūra

Padėsime įgyvendinti Jūsų projektą pagal mūsų paruoštą pasiūlymą suteikdami darbų priežiūrą objekte, kolaboravimą su rangovais ir meistrais taip užtikrindami efektyvią informacijos sklaidą ir kokybišką visų elementų atlikimą.

02

Interjero dizainas

Kuriame interjero dizainus  biurams, komercinėms patalpoms bei būstams. Kūrybinio proceso metu įsigiliname į Jūsų viziją bei patinkančius stilius. Atsižvelgiame į Jūsų gyvenimo ar darbo būdą bei išklausome vartotojų poreikius. Į interjero dizaino paslaugas apjungiame visas kitas mūsų paslaugas pateiktas šiame puslapyje.

04

Techniniai brėžiniai

Pagal Jūsų poreikius parengsime elektros, apšvietimo, santechnikos taškų, baldų gamybos bei kitus reikiamus brėžinius, kurie Jums leis palengvinti interjero įrengimo procesą bei veiks kaip instrukcijos meistrams.

06

Erdvių panaudojimo studijos

Įsigilinsime į Jūsų komandos poreikius naujam biurui bei esamo ofiso vartotojų naudojimo įpročius ir pateiksime optimizavimo sprendinius, kurie padės Jums priimti investicinius sprendimus.

bottom of page