top of page

Arcadis biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

300

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Eglė kūrė interjero dizainą šiam projektui, skirtam pirmaujančiai projektavimo ir konsultavimo  bendrovei "Arcadis", sujungusiai savo Ekseterio (Exeter) biurus į vieną modernią darbo erdvę.


Tikslas buvo aiškus: sukurti įkvepiančią darbo vietą, kuri novatoriškais sprendimais maksimaliai padidintų efektyvumą. Eglės vizijoje funkcionalumas sklandžiai derinamas su estetika, skatinant bendradarbiavimą ir atspindint "Arcadis" įsipareigojimą kurti pažangiausią dizainą.


Sutelkusi dėmesį į įsimenančio pirmojo įspūdžio sukūrimą, Eglė sukūrė aplinką, kuri atspindėjo bendrovės idealogiją. Pažymėtina, kad buvo integruoti "Arcadis" remiamų organizacijų produktai, taip suderinant erdvę su bendrovės vertybėmis.


Rezultatas - "Arcadis Hub" - vieninga, dinamiška erdvė, įkūnijanti dizaino ir inžinerijos meistriškumą. Eglės požiūris ne tik optimizavo erdvės panaudojimą, bet ir sukūrė aplinką, kuri rezonuoja su naujovėmis ir palieka ilgalaikį įspūdį lankytojams.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page