top of page

Balex Metal biuro interjeras

Vieta:

Vilnius

Plotas (m²):

200

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Projekto Apžvalga:

„Balex Metal“ naujausias biuro dizaino projektas Vilniuje stovi kaip liudijimas nuosekliai integracijai, suderindamas modernumą, ergonomiką, tvarumą ir biofilinius elementus, kuriant harmoningą darbo aplinką. Jo širdyje yra naujai pastatytas gamyklos pastatas, ne tik demonstruojantis dizaino inovacijas, bet ir atskleidžiantis įsipareigojimą aplinkos sąmoningumui.


Modernaus ir Ergonominio Dizaino Principas:

Biuro erdvė pabrėžia modernius ir ergonominius principus, užtikrinant, kad“ Balex Metal“ darbuotojai ne tik patiria produktyvumą, bet taip pat patogumą savo kasdieninėse darbo rutinose. Rūpestingai parinktas išdėstymas skatina bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir bendrą gerovę, kuri kelia teigiamą ir dinamišką atmosferą.


Tvarumo ir Biofilinio Dizaino Akcentas:

Išskirtinis šio projekto bruožas yra nepalenkiamas įsipareigojimas tvarumui. „Balex Metal“ užsibrėžė sau tikslą, įtraukti biofilinio dizaino elementus, sklandžiai integruoti gamtą į darbo vietą. Strategiškas žalumos, natūralios šviesos ir tvaraus medžiagų naudojimas ne tik prisideda prie vizualiai patrauklaus estetinio vaizdo, bet taip pat sutampa su įmonės įsipareigojimu mažinti savo ekologinį pėdsaką.


Apie projektą spaudoje: Structum žurnalas (2023 rugpjūtis, p110)

bottom of page