top of page

Bendradarbystės erdvės interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

3700

Stadija:

Projektinis pasiūlymas

Darbų apimtis:

Erdvės panaudojimo studija ir dizaino koncepcija

Kliento Apžvalga: Šiam projektui centriniame Bristolyje mūsų grįžtantis klientas siekė maksimaliai išnaudoti erdvę ir įgyvendinti dizaino konceptą, atspindintį šios vietos kūrybingą esmę. Išdėstytas per keturis aukštus ir apimančias 3678 kvadratinius metrus patalpas, klientas siekė sukurti bendradarbiavimo erdvę su įvairiomis darbo vietomis, atitinkančiomis įvairius darbo stilius.


Projekto Apimtis: Pagrindinis tikslas buvo maksimaliai išnaudoti erdvę, užtikrinant gerai apgalvotą vietų dėstymą, atitinkantį šiuolaikinius darbo reikalavimus ir kuriantį įtraukiančią ir jaukią atmosferą.


Dizaino Konceptas: Projektui esant meninio Bristolio rajono epicentre, siekėme įtraukti šios vietos unikalų jausmą į dizaino konceptą. Sukūrėme du variantus žemutinio aukšto bendradarbiavimo erdvei, kiekvieną su skirtingais 'socialaus' sodų išdėstymais. Dizainas buvo orientuotas į užtikrinimą geros judėjimo tėkmės ir prieigą prie susitikimų vietų, skatinant socialinius susibūrimus ir bendruomenės jausmą.


Bendradarbiavimo Erdvės Pirmame Aukšte: Pirmo aukšto variantai buvo pritaikyti gyvai bendradarbiavimo atmosferai. 'Socialiniai' sodų išdėstymai siūlė įvairias vietas nuo darbo stalų trumpam darbui iki privačių biurų, atspindinčių potencialių naudotojų įvairius norus. Šie variantai buvo kruopščiai sukurti atspindėti vietos kūrybinę aurą.


Privatūs Biurai ir Bendruomeninės Darbo Vietos: Kiti trys aukštai buvo skirti privatiems biurams bei kintamų darbo vietų variantus. Netoliese įsikūrę susitikimų erdvės buvo strategiškai išdėstytos, kad patenkintų mažesnių biurų ir trumpalaikių naudotojų poreikius. Centrinis atriumas, tapo susibūrimo vieta, kurią pripildė natūrali šviesa, tarnavo kaip puiki vieta lankstiems darbuotojams susitikti.


Rezultatas: buvo kruopščiai sukurtas erdvės dizainas, maksimaliai išnaudojantis erdvę, siūlantis įvairias darbo vietas, išlaikant kūrybinę Bristolio sielą. Klientas buvo patenkintas pasiūlytais konceptais ir vėliau įtraukė vietinę dizaino ir statybos įmonę į vykstančių darbų kitą etapą.


Šis projekto pavyzdys pabrėžia mūsų įsipareigojimą kurti dinamiškas ir prisitaikančias darbo vietas, kurios ne tik atitinka funkcinius reikalavimus, bet ir įsisavina aplinkos charakterį ir bendruomenės dvasią.


**Renderiai atlikti Simoni Design Studijos

bottom of page