top of page

Biuro panaudojimo studija NT valdytojui

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

750

Stadija:

Projektinis pasiūlymas

Darbų apimtis:

Erdvės panaudojimo studija

Projekto Apžvalga: Guviame Bristolyje, mes ėmėmės erdvės spekuliatyvaus planavimo (test fit), siekdami parodyti erdvės galimybes inovatyviam, bendradarbiavimo ir modernaus darbo stiliui. Klientas, savininko agentas, ieškojo spekuliatyvių erdvės planų, skirtų potencialiems nuomininkams pristatyti patalpos galimybes.


Tyrimo Galimybės: Šiam projektui sukūrėme du variantus, atitinkančius skirtingus užimtumo scenarijus.


1 Variantas: Viena Nuomininko Erdvė

Pirmasis variantas buvo sukurtas vienam nuomininkui, pabrėžiant modernią bendradarbiavimo darbo aplinką. Siūlomas dėstymas sukūrė vizualią sąsają tarp laukimo erdvės ir pagrindinės darbo zonos per koridorių, taip išlaikant privatumą. Susitikimų kambariai buvo strategiškai išdėstyti, kad veiktų tiek kaip kliūtys, tiek kaip jungiamosios struktūros, skatinant vizualinį komandos padalinimą ir tuo pačiu išlaikant vientisą darbo eigą. Buvo įtrauktos erdvės bendradarbiavimui, siūlant įvairius skubaus ir bendradarbiavimo darbo vietų variantus.


2 Variantas: Dvi Nuomininkų Erdvės

Antrasis variantas tyrinėjo galimybę esant dvejiems nuomininkams, koncentruodamasis į modernias ir takias biuro erdves. Siūlomi du biuro planai, atitinkantys lankščius ir kintamus darbo scenarijus. Išdėstymai pirmenybę teikė vartotojui orientuotam darbui ir gerovei, siūlant erdves bendradarbiavimui, pritaikytas skirtingoms komandos poreikiams, skatinant žinių pasidalinimą bei emocinę gerovę.


Rezultatas: sukurti du vizualiai patrauklūs biuro išdėstymai (test fit), kurie ne tik demonstravo patalpos potencialą, bet ir inicijavo diskusijas apie alternatyvius biuro panaudojimo būdus. Išlaikant tradicinio biuro išdėstymo jausmą, dizainai subtiliai pabrėžė naujus ir dinamiškus darbo stilius, skatinant potencialius nuomininkus apsvarstyti modernius ir dinamiškus darbo būdus.


Ši atvejo studija atskleidžia mūsų įsipareigojimą teikti kūrybingus ir inovatyvius sprendimus, atitinkančius modernių darbo aplinkų kintančius poreikius.

bottom of page