top of page

Buto interjeras Lazdynėliuose

Vieta:

Vilnius

Plotas (m²):

60

Stadija:

Įgyvendinamas

Darbų apimtis:

Interjero dizainas nuotoliniu būdu

Kūrėme įkvepiantį interjero dizaino projektą porai, kuri siekė atnaujinti savo esamą gyvenamąją ir valgomojo erdvę su virtuve. Vizija buvo modernizuoti, optimizuoti erdvę ir padidinti vizualinį patrauklumą, panaudojant natūralias medžiagas.


Tikslas: Projektuojant daugiausia dėmesio buvo skiriama virtuvės erdvės perplanavimui, pristatant šiuolaikišką išplanavimą, kuriame funkcionalumas sklandžiai derėjo su estetika. Eglės patirtis erdvės panaudojimo srityje leido sukurti efektyvesnę ir vizualiai patrauklesnę gyvenamąją ir valgomojo erdvę.


Iššūkis: Siekiant pagerinti buto srautą, buvo sukurta speciali įėjimo erdvė, kurioje šiltai pasitinkami ir gyventojai, ir svečiai. Be to, siekiant išlaikyti netvarkingą aplinką, buvo įrengta lauko drabužių saugykla, užtikrinanti sklandų perėjimą iš išorinio pasaulio į ramius namus.


Sprendimai: Pasirinktos natūralios medžiagos suteikė šilumos ir elegancijos, suderindamos šiuolaikinius atnaujinimus su nesenstančia estetika.


Rezultatas: atnaujinta gyvenamoji erdvė, kuri ne tik patenkina poros norą būti šiuolaikiškiems, bet ir sukuria patogią ir vizualiai nuostabią aplinką, atitinkančią jų individualų stilių.

bottom of page