top of page

Buto interjeras Rokiškyje

Vieta:

Rokiškis

Plotas (m²):

83

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Interjero dizainas nuotoliniu būdu

Nuolatinis klientas - keturių asmenų šeima - patikėjo Eglei nedidlį, tačiau paveikų interjero dizaino projektą. Užduotis buvo į seną daugiabutį įnešti šiuolaikiškumo, todėl reikėjo optimizuoti erdvę augančiai šeimai ir kartu laikytis minimalistinės vizijos.


Kliento vizija: Šeima siekė modernios, šviesios, minimalistinės estetikos erdvės, kurioje būtų galima sutalpinti didesnius susibūrimus ir svečius.


Dizaino metodas: Eglė įveikė senojo pastato apribojimus, subtiliai pakeisdama išplanavimą ir užtikrindama, kad kiekvienas kvadratinis metras atitiktų savo paskirtį. Daugiausia dėmesio buvo skiriama moderniai, šviesiai ir minimalistinei tematikai.


Inovatyvūs sprendimai: Kūrybiški dizaino sprendimai buvo integruoti siekiant sukurti daugiafunkcinę erdvę, kurioje būtų suderintos intymios šeimos akimirkos ir galimybė sklandžiai rengti didesnius susibūrimus.


Galutiniai rezultatai: Eglės kompetencija optimizavo kiekvieną erdvės centimetrą, sukurdama šiuolaikišką prieglobstį, kuris pranoko šeimos lūkesčius. Rezultatas - harmoningas stiliaus ir funkcionalumo derinys, puikiai pritaikytas besikeičiantiems augančios šeimos poreikiams.


Išvada: Eglės perprojektavimas parodo modernaus, į šeimą orientuoto gyvenimo kompaktiškose erdvėse galimybes. Šis projektas yra sklandaus estetikos ir funkcionalumo susiliejimo įrodymas, suteikiantis ramius namus, puikiai atitinkančius unikalų kliento gyvenimo būdą.

bottom of page