top of page

Civica Bristolio biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

1400

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Eglė dirbo su keliais projektais, skirtais pažangiai programinės įrangos bendrovei "Civica UK". Jų projektas buvo susijęs su persikėlimu į naujas biuro patalpas, todėl atsirado galimybė iš naujo įsivaizduoti darbo erdvę.


Pagrindinis tikslas buvo aiškus: maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir sukurti modernią aplinką, kuri autentiškai atspindėtų prekės ženklo identitetą. Eglė, pasižyminti akylu žvilgsniu į detales, sklandžiai perkėlė "Civica UK" principus į fizinį dizainą, kuriame sužinėjo naujovės.


Sutelkusi dėmesį į sklandų komandų bendradarbiavimą, Eglė strategiškai organizavo darbo vietas, kad skatintų sąveiką ir kartu užtikrintų darbuotojų gerovę. Į dizainą buvo įtraukta moderni estetika, atspindinti bendrovės įsipareigojimą siekti pažangiausių sprendimų.


Rezultatas - ne tik naujas biuras, bet ir dinamiška erdvė, kalbanti "Civica UK" kalba. Kiekvienas kampelis kvėpavo prekės ženklu, todėl buvo sukurta aplinka, kurioje darbuotojai ne tik efektyviai dirbo, bet ir jautė stiprų ryšį su įmonės identitetu.


Apibendrinant galima teigti, kad Eglės bendradarbiavimas su "Civica UK" neapsiribojo vien biurų perkėlimu, bet ir aplinkos, įkūnijančios prekės ženklo esmę, sukūrimu. Projekto sėkmę lėmė sklandžiai sujungtas modernumas, funkcionalumas ir tikras įmonės identiteto atspindėjimas, skatinantis ir bendradarbiavimą, ir darbuotojų gerovę.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page