top of page

Frome Verslo Centro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

2200

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Pramonės teritorijos pertvarkymas į dinamišką verslo centrą: Tai buvo investicinis projektas, kur klientas ieškojo patalpų sau ir neradęs tinkamų ėmėsi įgyvendinti rekonstrukcijos projektą nenaudojamų gamybos patalpų Frome miestelyje.  


Šiame projekte, apimančiame kiek daugiau nei 2000 kvadratinių metrų plotą, buvo įrengtas naujas antresolės aukštas, padidinantis erdvės potencialą, taip sukuriant centrinį biurą užsakovui bei papildomų biurų patalpų nuomai. 


Šioje transformuotoje aplinkoje: Apgalvotas dizainas skatina bendradarbiavimą ir bendravimą bendrose susitikimų erdvėse. Nesvarbu, ar skatinate kūrybiškumą, ar mėgaujatės pertraukėle, pagal užsakymą sukurta kavinė pagerina bendrą patirtį. Taip pat buvo sukurtos erdvės spa ir ktioms procedūroms, siekiant pagerinti vartotojų darbo patirtį. 


Dizaino filosofijoje atsižvelgiama į natūralios šviesos galią, užliejant darbo erdvę saulės šviesa, kad pagerėtų bendra atmosfera ir pakiltų darbo aplinka.


Pastato savybių išsaugojimas: Eglė pagarbą istorijai demonstruoja išsaugodama ir puoselėdama originalios pramoninės teritorijos išskirtines savybes, sklandžiai derindama pramoninį žavesį su šiuolaikiniu funkcionalumu.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page