top of page

Gresham biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

550

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Bendradarbiaudama su pirmaujančia programinės įrangos ir debesijos paslaugų teikėja Bristolyje, Jungtinėje Karalystėje, Eglė vadovavo įkvepiančiam interjero dizaino projektui, skirtam persikėlimui į naujas biuro patalpas.


Kliento vizija buvo aiški: ne tik funkcionali darbo vieta, bet ir dinamiška aplinka, skatinanti komandos bendradarbiavimą, kurianti draugystę ir apimanti socialinę komandos struktūrą.


Eglės užduotis buvo sukurti darbo vietos strategiją, kuri optimizuotų erdvės panaudojimo galimybes. Į projektą įtrauktos atviros ir bendram darbui pritaikytos erdvės, komandos formavimo aplinka ir skirtos erdvės komandos susibūrimams. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas integruoti elementus, kurie atspindėjo socialinį komandos aspektą, užtikrinant gyvybingą ir darnią atmosferą.


Suprasdama sklandžios klientų patirties svarbą, Eglė suprojektavo erdvę taip, kad klientai iš pirmų akimirkų galėtų susipažinti su įmonės kasdienybe. Svetingos susitikimų erdvės sklandžiai susiliejo su aktyvaus darbo erdve, todėl lankytojai galėjo stebėti dinamišką technologijų centro energiją.


Rezultatas: technologiškai pažangus biuras, kuris neapsiriboja vien funkcionalumu, bet atspindi kliento įsipareigojimą siekti bendradarbiavimo ir socialiai aktyvios darbo kultūros. Eglės projektas ne tik optimizavo erdvę, bet ir pavertė Bristolyje įsikūrusį biurą klestinčiu centru, kuriame darbas, bendradarbiavimas ir komandos formavimas sklandžiai sugyvena kartu.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page