top of page

IT kompanijos biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

1600

Stadija:

Projektinis pasiūlymas

Darbų apimtis:

Erdvės panaudojimo studija

Kliento Apžvalga: Tai grįžtantis klientas, ieškantis spekuliatyvaus (test fit) išdėstymo naujam biurui. Mūsų klientas siekė suprasti naujos biuro erdvės galimybes centriniame Bristolyje, apimančios keturis aukštus (nuo antro iki penkto) su bendru 1640 kvadratinių metrų plotu, skirtų 176 darbuotojams.


 Dėmesys Vartotojui Orientuotam Darbui: Viso proceso metu mūsų akcentas buvo orientuotas į vartotojui orientuotą darbą bei darbo pagal užduotį pasirinkimus (activity based working), siekiant užtikrinti, kad išdėstymas siūlytų įvairius pasirinkimus 176 darbuotojams. Tikslas buvo sukurti darbo aplinką, kurioje pirmenybė būtų teikiama darbuotojų gerovei, didinant produktyvumą ir pasitenkinimą.


Inovatyvios Dizaino Ypatybės: Dizaino akcentas buvo komandos poilsio erdvė viršutiniame aukšte, kurioje buvo individualūs kampeliai tyliems pietums ar susikaupus padirbti, taip pat žaidimų automatai norintiems trumpam pailsėti. Viršutiniame aukšte taip pat buvo įrengtos vadovų biurų erdvės, sustiprinant ryšį ir pasiekiamumą tarp visų darbuotojų lygių.


Klientų Ir Bendradarbiavimo Erdvės: Ketvirtasis aukštas buvo skirtas klientų aptarnavimo paslaugoms ir susitikimų kambariams, įskaitant su klientais dibančias komandas netoliese ir darbuotojus, kurie dirba ne iš ofiso (pardavimų komandos). Šiame aukšte buvo įrengtos įvairios susitikimų vietos, greitų pasitarimų darbo vietos ir uždaros kabinos, užtikrinant lankstumą skirtingų darbo scenarijų.


Komandoms Orientuotos Darbo Vietos: Antrojo ir trečiojo aukšto pagrindinis dėmesys buvo skirtas suteikti komandoms įrankius individualiam ir bendradarbiavimo darbui. Šių aukštų širdis buvo demonstracinė zona, kurioje buvo galima dalintis dabartinio darbo pažangos pranešimais, demonstruoti idėjas, užtikrinant įvairių darbo stilių pasirinkimus.


Rezultatai: Išnaudojimo studijos rezultatas buvo unikalus ir pritaikytas vartotojui biuro erdvės išdėstymas, atitinkantis įmonės tikslus ir vertybes. Dizainas pirmiausia teikė pirmenybę vartotojui orientuotam darbui ir gerovei, maksimizuojant kliento investicijos vertę.


Tolimesni Žingsniai: Gautų studijos įžvalgų įkvėptas, klientas bendradarbiavo su vietine dizaino ir statybos įmone, kad įgyvendintų savo viziją, sukurdamas nuostabią biuro erdvę savo darbuotojams. Projektas ne tik atitiko kliento lūkesčius, bet ir yra puikus pavyzdys sėkmingai integracijai inovatyvaus dizaino, darbuotojų gerovės ir produktyvumo.

bottom of page