top of page

Kotedžo interjeras Visoriuose

Vieta:

Vilnius

Plotas (m²):

160

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Interjero dizainas nuotoliniu būdu

Projekto Apžvalga: Mūsų klientas grįžo dar vienam projektui sukurti namus naujame kotedže, užimančiame šešis pusinius aukštus, bendrai 160 kvadratinių metrų plotas. Šio interjero dizaino projekto vizija buvo sukurti įkvepiančią, modernią ir lengvai priežiūrai skirtą namų aplinką jaunai šeimai. Suprasdami gyvenamojo kambario svarbą ir išskirtines planavimo nuostatas, mūsų misija buvo aiški nuo pat pradžių - sukurti minimalistinį dizainą su šiluma ir gyvomis spalvomis, išvengiant nuobodžios "pilkos" nuotaikos.


Gyvenamojo Kambario Širdyje: Pripažindami gyvenamojo kambario svarbą, siekėme sukurti erdvę, kuri išskirtų jaukumą ir stilių. Atidžiai subalansuotas minimalistinis dizainas su šiltais ir spalvingais akcentais sukūrė svečią atmosferą, kurioje šeima galėjo susirinkti ir atsipalaiduoti.


Virtuvė kaip Dėmesio Centras: Dėl namo išdėstymo ir asmeninių nuostatų, virtuvės zona buvo sąmoningai atskirta ir pasidarė išskirtinai sėkminga. Nepaisant minimalistinio dizaino siekio, virtuvė pavirto gyva erdve, kur šeima praleisdavo daugiausiai laiko, ypač atsiradus naujam šeimos nariui. Dizainas įtraukė sumanias sprendimas, siekiant palengvinti priežiūrą, pasitelkiant sienų plotą, kuris sukūrė uždarytas darbastalio plokštes su esminiais kasdieniniais prietaisais - pasiekiamais, bet nepastebimais.


Funkcinė Elegancija Virtuvėje: Virtuvės sėkmė slypi jos funkcionalume ir estetiniame patrauklume. Esminių prietaisų strateginis vieta, kartu su apgalvotu išdėstymu, pavertė virtuvę veiklos ir bendravimo centru. Nors indaplovė atlieka svarbų vaidmenį kasdieniniame gyvenime, jai nesutrikdo rankinio indų plovimo malonumas, dėl kriauklės padėties, atveriančios nuostabią vaizdą į laukan.


Kambariai su Vaizdu: Prioritetu buvo komfortas ir ryšys su gamta, todėl pagrindiniai miegamieji buvo strategiškai įrengti užtikrinant nepertrauktą vaizdą į šalia esantį mišką. Šis apgalvotas išdėstymas ne tik kviečia natūralią šviesą, bet ir leidžia šeimai mėgautis ramumu, besitęsiančiu už lango.


Rezultatas: Galutinis rezultatas buvo unikalus ir jaukus namas mūsų trečiosios šeimos šūkyje, įskaitant nuostabų Samojedą. Kiekvienas dizaino elementas prisidėjo prie harmoningos gyvenamosios vietos, kuri tobulai subalansavo modernią estetiką, funkcionalumą ir šilumą. Šis dvikambaris namas virto prieglobstiu, kur šeima galėjo kurti ilgaamžius prisiminimus ir rasti ramybę savo įtemptame gyvenime.

bottom of page