top of page

Namo interjeras Vokeriuose

Vieta:

Vilnius

Plotas (m²):

100

Stadija:

Įgyvendinamas

Darbų apimtis:

Interjero dizainas nuotoliniu būdu

Įgyvendindami žavų interjero dizaino projektą, stengemės atskleisti Japandi stiliaus esmę, sukurdami šiltą ir jaukią aplinką dviejų asmenų šeimai ir jų katinui.


Kliento vizija: Šeima ieškojo namų, kuriuose susilietų japoniška ir skandinaviška estetika - japoniško stiliaus. Jų vizija apėmė natūralių medžiagų naudojimą, kuriant jaukią ir šiltą atmosferą. Buvo siekiama įtraukti iš rankų į rankas perduodamus elementus, pavyzdžiui, kilimus, kurie suteiktų charakterio ir "Wabi Sabi" esencijos atspalvį.


Dizaino metodas: daugiausia dėmesio skyrėme japoniško minimalizmo ir skandinaviško paprastumo harmoningam deriniui sukurti. Natūralios medžiagos, prislopinti tonai ir rinktiniai rankų darbo elementai sudarė dizaino pagrindą.


Praktiniai aspektai: Šeimai ir jų katinui Eglė optimizavo erdvę taip, kad joje būtų daug šviesos ir būtų sukurta šviesi ir erdvi atmosfera. Dizainas leido jaukiai leisti vakarus ant sofos, strategiškai patogiai išdėstytos taip, kad būtų galima grožėtis lauko vaizdais.


Rezultatas: Įgyvendintas projektas liudija ramybę ir nesenstančią eleganciją. Sumaniai derinant japoniškus elementus, atsirado namai, kurie ne tik atspindi šeimos estetinius pageidavimus, bet ir suteikia šiltą ir kviečiančią erdvę bendroms akimirkoms ir ramiems apmąstymams.


Išvada: Įgyvendindama Japandi stilių, Eglė pavertė namo interjerą šiluma ir charakteriu dvelkiančia šventove. Įtraukus natūralias medžiagas, iš rankų į rankas perduodamus elementus ir apgalvotą išplanavimą sukurtas namas, kuris ne tik atitinka šeimos viziją, bet ir kviečia ramybės ir ryšio su supančia aplinka akimirkoms.

bottom of page