top of page

NHS Shared Business Centre biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

550

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Dirbdama su bendra Sveikatos apsaugos departamento (JK) ir IT paslaugų įmone, Eglė sprendė naujo biuro patalpų optimizavimo uždavinį. Buvo siekiama ne tik efektyviai išdėstyti patalpas, bet ir įdiegti geriausią darbo vietos praktiką, pagerinti komandinį bendradarbiavimą, palengvinti dalijimąsi informacija ir teikti pirmenybę darbuotojų gerovei.


Tikslas: Dėl dvejopo kliento misijos pobūdžio - sveikatos ir technologijų sankirtoje - reikėjo apgalvoto požiūrio. Eglė sklandžiai integravo dizaino elementus, kad suderintų skirtingus abiejų sektorių reikalavimus.


Strateginis erdvių planavimas užtikrino išdėstymo universalumą, skatinant bendradarbiavimą atviromis darbo vietomis ir bendradarbiavimo centrais. Naujoviški Eglės interjero sprendimai sukūrė aplinką, palankią dalintis informacija ir tarpdisciplininiam bendradarbiavimui.

Darbuotojų gerovei svarbiausia buvo biofilinis dizainas, natūralus apšvietimas ir ergonomiški baldai. Rezultatas - subalansuota ir gaivinanti darbo erdvė, atitinkanti bendros įmonės įsipareigojimą rūpintis sveikata ir technologinėmis naujovėmis.


Rezultatai: buvo permainingi ir pranoko lūkesčius. Eglės dizainas ne tik optimizavo išplanavimą, bet ir suformavo darbo vietą, kuri įkūnija bendros įmonės siekį bendradarbiauti, dalytis informacija ir užtikrinti darbuotojų gerovę vieningoje ir efektyvioje aplinkoje.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page