top of page

Pacifico Energy ir SSE registratūros interjeras

Vieta:

Tokijus, Japonija

Plotas (m²):

700

Stadija:

Koncepcija

Darbų apimtis:

Registratūros dizaino koncepcija

Projekto Apžvalga: Judriame Centriniame Tokijuje, mūsų klientas naujino savo biuro erdvę, ypatingą dėmesį skiriant šios įmonės registratūros erdvės dizainui. Iššūkis buvo įkūnyti dviejų partnerių bendrą tapatybę ir misiją dirbant su atsinaujinančiais energijos šaltiniais ir tvarumu. Po kruopštaus tyrimo apie abiejų įmonių ženklus, viziją ir esamą erdvę bei jos prieigą, siekėme pasiūlyti dizaino konceptą, kuris sklandžiai susisietų su jų etika, sukuriant svečiams malonią priėmimo aplinką.


Kliento Kontekstas: Mūsų klientas, dviejų šmonių bendradarbystė atsinaujinančios energijos sektoriuje, siekė sukurti registratūros erdvę, kuri ne tik sveikintų svečius, bet ir pasakotų jų bendros misijos istoriją, kuri susijusi su tvaria ateitimi. Iššūkis buvo rasti dizainą, kuris suderintų dviejų partnerių individualias tapatybes, tuo pačiu komunikuodamas jų bendrą įsipareigojimą aplinkai draugiškoms praktikoms.


Vizualus Harmoningumas: Dizaino konceptas buvo orientuotas į vizualią harmoniją, sklandžiai integruojant abiejų partnerių logotipus ir prekinių ženklų spalvas. Recepcijos erdvė tapo vieta, kurioje subtiliai buvo perteikta jų bendra kelionė, strategiškai dedant prekės ženklus, kurie subtiliai perduoda jų partnerystės susipynimo prigimtį.


Žalia Oazė: Siekdami išlaikyti tvarumo įsipareigojimą, įvedėme augalus ir ekologiškas medžiagas į dizainą. Recepcijos erdvė tapo žalia oaze, atspindinti partnerių įsipareigojimą atsakingai elgtis su aplinka. Natūrali šviesa, tvarūs baldai ir energiją taupančios apšvietimo sistemos toliau sustiprino ekologišką atmosferą.


bottom of page