top of page

SSE Pacifico biuro interjeras

Vieta:

Tokijus, Japonija

Plotas (m²):

550

Stadija:

Studija

Darbų apimtis:

Erdvės panaudojimo studija

Kliento Apžvalga: Mūsų klientas, įsikūręs Centrinėje Tokijo dalyje, pareiškė norą pagerinti savo ofiso erdvę, kad ji atitiktų besikeičiančius verslo poreikius. Atsiradus galimybei jiems persikelti į naujas patalpas to paties pastato viduje ir norėdamas priimti informuotą sprendimą, jis kreipėsi į mus, kad atliktume išsamią vietos panaudojimo ir įgyvendinamumo studiją bei bandomuosius planavimus (test fit).


Tikslas: Šios studijos pagrindinis tikslas buvo įvertinti naujų patalpų potencialą, pateikti klientui įvairius variantus ir padėti jam priimti informuotą sprendimą dėl jo ofiso vietos.


Metodika: Mūsų komanda atliko išsamią analizę, atsižvelgdama į dabartinę vietos būklę, kliento reikalavimus ir ateities augimo prognozes. Studija buvo sutelkta į tris skirtingus variantus (test fits), kiekvieną pristatančius unikalų požiūrį į vietos panaudojimą.


Pagrindiniai Aspektai: Studija gilinosi į vietos panaudojimo smulkmenas, atsižvelgdama į faktorius, tokie kaip maksimalus talpumas, susitikimų erdvės reikalavimai, kliento zonos ir kiti kritiniai elementai, būtini efektyviam verslo veikimui.


Rezultatas: Baigęs Vietos Panaudojimo ir Įgyvendinamumo Įsivertinimą, klientas priėmė strateginį sprendimą nekeisti esamų patalpų į naujas. Studija tapo lemiamu įrankiu jų sprendimų priėmimo procese, padėdama suprasti, kad galima optimizuoti dabartinę vietą atitinkamai kliento poreikiams, be būtinybės judėti. Ši išvada užtikrina, kad kliento darbo erdvė išlieka suderinta su jų verslo tikslais ir išlaiko operatyvinį efektyvumą Centrinėje Tokijo dalyje.

bottom of page