top of page

Sun Life biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

1400

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Istorinio pastato širdyje klientas ieškojo kvapą gniaužiančio interjero dizaino savo naujoms biuro patalpoms. Eglė, dirbdama ranka rankon su projekto dizainere, sukūrė unikalų pasakojimą paveldo sienose.


Iššūkis buvo aiškus: sukurti unikalią biuro erdvę, kurioje inovacijos derėtų su kruopščiu dėmesiu detalėms. Rezultatas? Dinamiškas, modernus dizainas, kuris ne tik pakeitė fizinę erdvę, bet ir sukūrė naują darbo kultūrą.


Eglė ir projekto dizainerė gilinosi į inovatyvius sprendimus, suteikdami gyvybę aplinkai, kuri atitiko kliento idealogiją. Pagrindinis akcentas - sustikimų erdvė - tapo gyvu kliento šimtametės patirties liudijimu. Didingas gluosnis, įkūnijantis stiprybę ir atsparumą, iškilo aukštai, taip atiduodamas duoklę turtingai istorijai ir pakrantės vietai.


Rezultatas: Duetas ne tik suprojektavo biurą, bet ir sukūrė lankytojų ir darbuotojų patirtį. Dabar biuro patalpos, kuriose darniai dera šiuolaikinė estetika ir istorinis žavesys, atspindi kliento įsipareigojimą siekti pažangos ir kartu pagerbia jo gilų palikimą.


Apibendrinant galima teigti, kad rezultatas yra daugiau nei biuras - tai inovacijų ir paveldo dermės liudijimas, formuojantis ne tik fizinę aplinką, bet ir puoselėjantis naują darbo kultūros erą.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page