top of page

Techmodal biuro interjeras

Vieta:

Jungtinė Karalystė

Plotas (m²):

300

Stadija:

Įgyvendintas

Darbų apimtis:

Biuro interjero dizainas

Bendradarbiaudama su pirmaujančia taikomosios duomenų mokslo programinės įrangos bendrove, organizavo sklandų perėjimą į naujas biuro patalpas. Eglės užduotis buvo optimizuoti erdvės panaudojimą, sukurti dinamišką darbo vietos strategiją ir teikti pirmenybę darbuotojų gerovei.


Iššūkis: Protingas erdvių išdėstymas ir moduliniai baldai leido sukurti universalias darbo zonas, skatinančias prisitaikyti prie įvairių užduočių ir darbo stilių. Darbo vietos strategija apėmė integravimą interaktivių lentų, poilsio zonomų ir numatymą tylos zonų.


Rezultatas: Apibendrinant galima teigti, kad vientisa interjero dizaino intervencija ne tik išsprendė persikėlimo keliamus iššūkius, bet ir pagerino taikomųjų duomenų mokslo inovacijų kūrėjų darbo erdvę. Sklandžiai derinant duomenimis pagrįstą erdvės optimizavimą ir į darbuotojus orientuotą dizainą, užtikrino sklandžią kliento patirtį ir kartu puoselėjo aplinką, kuri skatina kiekvieno komandos nario gerovę ir produktyvumą. Rezultatas - dinamiška ir efektyvi darbo erdvė, puikiai pritaikyta novatoriškai kliento pramonės šakos dvasiai.


*Šis projektas yra pavyzdys iš Eglės portfelio, kurį ji sukūrė dirbdama įmonėje "Interaction Ltd". Jis rodo jos dizaino meistriškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius transformuojant istorines erdves į modernią, gyvybingą darbo aplinką*.

bottom of page