top of page

Viešbučio konversijos koncepcija

Vieta:

Slidinėjimo kurortas, Japonija

Plotas (m²):

150

Stadija:

Koncepcija

Darbų apimtis:

Erdvės panaudojimo studija

Kliento Apžvalga: Esantis garsiame slidinėjimo kurorte Nozawa Onsen, mūsų klientas siekė pertvarkyti viešbučio kambarius į prabangius aptarnaujamus apartamentus. Norėdamas suprasti erdvės galimybes ir nustatyti įmanomą apartamentų skaičių, jis mus įtraukė atlikti išsamią erdvės panaudojimo ir įgyvendinamumo analizę.


Tikslas: Pagrindinis tikslas buvo įvertinti viešbučio kambarių konversijos galimybes, atitinkančias kliento viziją kurti prabangius aptarnaujamus apartamentus. Mūsų studijos tikslas buvo suteikti įžvalgas apie erdvės galimybes ir nustatyti įmanomą butų skaičių esamoje erdvėje.


Metodika: Kadangi egzistuojančios erdvės planai neegzistavo, atlikome vietoje matavimus, kad suprastume dabartinę išdėstymo struktūrą ir apribojimus. Įsigilinę į kliento poreikius ir turimą erdvę, pasiūlėme kelis dėstymus (test fit), atitinkančius jo viziją.


Rezultatai: Pasiūlytus planus klientas aptarė su statybos rangovu, kad įvertintų finansinį poveikį ir išlaidas palygintų su galimu pelnu. Šis bendradarbiavimas suteikė išsamų supratimą apie finansinius padarinius, susijusius su kiekvienu išdėstymo variantu, vedantį klientą priimti informuotą sprendimą.


Išvada: Su turimomis žiniomis iš Erdvės Panaudojimo ir Įgyvendinamumo Analizės bei statybų rangovo preliminaria sąmata, klientas nusprendė nevykdyti pradinio plano. Šis atvejo tyrimas demonstruoja, kaip išsamus erdvės galimybių ir finansinių padarinių vertinimas gali padėti klientams priimti informuotus investicinius sprendimus, užtikrinant jų verslo tikslų atitikimą ir sėkmingą plėtrą.

bottom of page